BonZoo

Mis on BonZoo?

Saame tuttavaks!

Mina olen Johanna Randmann – vabakutseline muusik, kes lisaks laulmisele ja laulukirjutamisele armastab ülekõige luua kunsti nii riietele kui lõuenditele! Õpin Balti filmi, meedia ja kunstide instituudis IKUMUMU erialal ning mul on armas taksikoer Ralf, kellel omakorda on parim sõber Nova Scotia retriiver Joey!

Kuidas kõik alguse sai...

Üsna pikka aega keerutasin oma peas mõtet, kuidas luua lisaks muusikale midagi, millel oleks samuti hingeline väärtus. Eluilu seisneb andmises, teadvustades samal ajal endale, et me ei oota oma tegusid tehes midagi vastu. See on ilus tunne, kui saab teha midagi head kellegi jaoks – see toidab vaimu positiivsete emotsioonide ja rõõmuga.

Millest ma siis ometi rääkida tahan? Hakkasin 2020. aasta suvel käsitsi maalima/disainima vahvaid isikupäraseid pusasid, millel kujutasin inimeste poolt saadetud fotosid – portreesid oma lähedastest või lemmikloomadest.  Nüüdseks olen maalinud juba üle 300 toote ning huvi on kasvanud meeletul kombel.

maalitud toodet
0 +

Meie tegevus kui heategevus?

Selle kõige juures on lisaks millegi kena loomisele ka kindel eesmärk – aidata neid, kes ise seda enda eest teha ei saa. See tähendab seda, et kui keegi soetab endale BonZoo poolt loodud pusa, T-särgi või riidest koti, annetab ta 1€-ga Eestis asuvaid loomade varjupaiku. Üheskoos saame teha heategu kasvõi stiilselt!

Kust on tulnud nimi "BonZoo"?

BonZoo on kõige otsesemas tõlkes “hea loomaaed”. Bon tuleneb prantsuse keelest, mis tähendab “hea” ja tegelikult sõna “zoo” pärineb Vana-Kreeka sõnast “zoion” , mis omakorda on vaste sõnale “elusolend”. Või noh.. mõelge kasvõi Tallinna loomaaia peale, kus suurelt sõna ZOO sissepääsu ligidal külstajate pilku püüab – sealt sain ka ise väikest inspiratsiooni.

Kuna minu tegevus on seotud loomadele suunatud heategevusega, siis “hea loomaaed” ehk BonZoo tunduski igati loogiline ja ilusa kõlaga valik! 

Noja miks mitte kujutada ette, et kunagi Prantsusmaal mööda boulevardi jalutades saab BonZoo butiigikesse sisse jalutada – unistada ju võib ja unistama peabki! 

Pusadega seotud küsimused ja tellimused võib esitada mulle otse kirjutades Instagrami või miks mitte ka postkasti aadressil bonzoobrand@gmail.com

 

Meie missioon

BonZoo eesmärk on luua ühtne sõpruskond, kes toetavad üheskoos heategevuslikult abivajajaid loomi – iga ostetud toote pealt läheb 1€ annetuseks kodututele loomadele.

Meie väärtus on meie sõbrad!

Meil ei ole mitte kliendid, vaid suurepärased sõbrad ja semud, kellele saadetud pakike on nagu healt sõbralt saadud personaalne kingitus!

“Sain paki kätte ja mul lihtsalt pole sõnu - pilt on nii üks ühele saadetuga. Ja siis veel see väike kirjake, lausa pisar tuli silma. Nii super teenindus!”

Sandra